Hakkımızda

Ayyıldıztel Telekomünikasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
Kısa bir tanım yapmak gerekirse Ayyıldıztel VoIP ses hizmeti internet veya data hatları üzerinden ses aktarımı olarak açıklanabilir.

Bu gibi bir durumda insanların aklına gelebilecek en temel sorulardan birisi, mevcut telefon altyapısı ile zaten konuşmalarımı yapabiliyorum, neden VoIP
Cevap aslında çok basittir. Maliyet…
Belirli bant genişliğine sahip data hatları için ödenen ücret sabittir. Bu hatlar üzerinden VoIP ekipmanları ve protokolleri kullanılarak istenilen miktarda telefon görüşmesi yapılabilir. Bu durumda sabit bir ücret ve kurulum maliyetleri ile telefon hatlarından yapacağınız görüşmenin kalitesine çok yakın ( kimi zaman farkedilmeyen ) bir kalitede çok daha ucuza telefon görüşmesi yapma imkanı bulabilirsiniz.

IP Tabanlı çağrı merkezi omurga yapımızın tamamını oluşturan sip server çağrı merkeziniz %100 entegre çalışacak ve eşzamanlı olarak binlerce çağrı yapabilirsiniz. %70 e varan ucuzlukta görüşme sağlıyoruz.

Ayyıldız Telekom en ucuz voip hizmetleri veren voip sağlayısıcı olarak iddaalı bir şekilde hizmet vermektedir. Dünyada voip pazarı voip firmaları arasında yer alan ayyıldız telekom voip tarifeleri voip fiyatları olarak en ucuz olma özelliğine sahiptir. Ayyıldız Telekom voip kredisi yükleyerek cepten voip voip telefonu voip programları ile çalışır.

Ayyıldız Telekom’da voip arama ve voip görüşme çok ucuzdur.

Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nde de ( KKTC ) kullanılabilmektedir.

Bizden hizmet aldığınızdahizmet ile dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun kullanabilir arama yapabilirsiniz ve siz arandığınızda ister cep telefonunuz, isterseniz bilgisayarınıza yüklediğimiz yazılım ile isterseniz de  Voip Modem ile kullanabilirsiniz.

Sol Menüde yer alan x-lite yazılımı bilgisayar için, Mobil Cep Voip cep telefonlarınız için yazılım içermektedir.  Birde Linksys cihaz ayarı ile de sabit telefon veya santralde kullanmanısı sağlayan aparattır.

Cep Telefonlarından Ucuz Voip Görüşme

Cep telefonunuz üzerinden arama Arama yapmak için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Özellikler: VOIP kullanarak çok düşük fiyatla cep telefonunuzdan arama yapma, dünyanın her yerinde çalışır. Kalite çok iyi. Uygulama Wifi, 3G, GPRS, EDGE veya UMTS kullanır. Telefonunuzu kullanarak değişiklik yok, sadece uygulamayı başlatmak, sonra da kişiyi seçin ve arayın

 

    Open chat