Kurumsal ve Bireysel Ses Hizmeti

Kurumsal ve Bireysel Ses Hizmeti ni anlatalım

Dünyanın neresinde olursanız olun, eğer kablo veya DSL İnternet bağlantınız için ücret ödüyorsanız neden bu bağlantınızı her yeri çok daha ucuza hatta ücretsiz aramak için kullanmayasınız?

İletişimin çok önem kazandığı piyasa şartlarında kaliteli, kesintisiz, güvenilir ve ekonomik ses hizmeti, firmalara çok büyük artılar kazandırmaktadır.Ayyıldıztel VoIP hizmetiyle en basit yapılardan en kompleks yapılara kadar, firmanız için en uygun ses çözümünü alarak şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve GSM görüşmelerinizi çok ekonomik tarifelerle, yüksek ses kalitesinde gerçekleştirebilir, telefon giderlerinizde büyük oranda maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.Ayyıldıztel VoIP kullanıcısı olduğunuzda, kurulum yaptığınız tüm noktalarınız arasında ücretsiz görüşme yapmanın keyfini yaşarsınız.

Ön ödemeli veya faturalı seçeneklerimizden herhangi birisini tercih ettiğinizde sadece konuştuğunuz tutar üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ekstra sabit ücret, ekstra vergi veya harç ödemek yok!

Şirketinize verilecek kullanıcı adı ve şifresi ile yapılan görüşme sürelerini ve konuşma bedellerini online olarak takip edebilir, ihtiyaçlarınıza uygun raporlamaları zahmetsizce alabilirsiniz.

    Open chat